Činnost - rok 2008/2009

KOUT NA ŠUMAVĚ

Po roce nás opět přivítal náš starý známý zámeček v Koutě na Šumavě. Už to ani nepočítáme po kolikáté tu jsme, ale jezdíme sem velice rádi. Důkazem toho je , že je nás vždy minimálně tolik co rok před tím, ne-li o něco více. Nikdy nás tu nezklamalo zázemí,prostředí okolo našeho ubytování a nakonec máme celkem štěstí i na počasí a dostatečně si užíváme bazénů, hřiště i parku. 

V okolí, které procházíme i projíždíme každým rokem hojně, vždy najdeme nové kouty, které jsme ještě neobjevili. A pokud náhodou počasí za-zlobí, vždy si víme rady jak se zabavit. Někteří tatínci jsou přeborníci v organizování speciálních her, které můžou hrát doslova všichni.

A tak v příjemné atmosféře her, cvičení a zábavy utekl další týden společně ztrávený v tomto koutě Šumavy.

Zase brzy na shledanou!!    
   
    
   
    
   
    
    
   
    
   
    
   
    
   
    
   
    
   
    
   
    
   
    
   
    
   


SETKÁNÍ


Jako každý rok se snažíme, abychom se všichni setkali mimo naše pracovní povinnosti a tak i když většina našich členů již značně odrostla, máme i nové děti a tak pořádáme, námi všemi oblíbená, setkání o Velikonocích a na Mikuláše.

Jak je vidět ze všech fotek baví to velké, malé i rodiče a tak se snažíme, alespoň částečně utéci od denních povinností a prostě se jen tak sejít. Dětem i rodičům připravit hezké chvíle, které by nám dali zapomenout na běžné starosti . Daří se nám to i díky tomu,že na naše setkání pravidelně zveme různé hosty, kteří mají vždy připravený zajímavý program.


    
   
    
   
    
   
    
   
    
   

 
Translation: MKPortal shurin, Administration Usha-Te! Edit MKSoftGreen Skin: shurin
Idea: Maja
TOPlist


MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Stránka byla vygenerována za 0.00995 sekundy se 5 požadavky